Řadit podle:
Položek na stránku:

Kurzy v této kategorii

V této kategorii nejsou žádné kurzy.


Angličtina kurzy Praha / Angličtina kurzy Brno / Angličtina kurzy Ostrava / Angličtina kurzy Plzeň / Angličtina kurzy České Budějovice / Jazykové kurzy Ústí nad Labem / Angličtina kurzy Zlín / Angličtina kurzy Hradec Králové / Angličtina kurzy Olomouc

Pro školy

Pokud chcete aby se vámi pořádané kurzy zobrazovaly v kategorii Angličtina stačí se zaregistrovat, přidat školu a pak přidávat kurzy na web. Toto vše zdarma - vaše kurzy uvidí tisíce návštěvníků. Superstudent je Prodejce kurzů a proto od Vás bude chtít peníze až po zaplacení kurzu studentem. Víte tedy naprosto přesně kolik vás reklama na Superstudentovi stojí a víte přesně náklady na marketing každého kurzu. Pokud je vaše skola již v katalogu škol a nemáte přístup k její editaci napište prosím na info@superstudent.cz.

Jak funguje objednávka kurzu?

1) Superstudent je veřejnou databází vzdělávacích kurzů škol z ČR. Superstudent tedy pomáhá školám při prodeji kurzů a studentům poskytuje možnost výběru jakéhokoli kurzu na jednom místě.

2) Do 24 hodin po objednání kurzu přes Superstudenta obdržíte email potvrzující registraci od pořadatele kurzu.

3) Cena kurzu na Superstudentovi je stejná jako u pořadatele kurzu. Objednávkou podpoříte rozvoj a vývoj Superstudenta, aby vzdělávání bylo pro každého na dosah.

4) Pokyny k platbě odesílá pořadatel kurzu. Platba je přímo na účet pořadatele kurzu. Superstudentovi žádné peníze neposíláte.

5) Objednávka pro vás není nikterak finančně závazná. Stává se závaznou až po uhrazení kurzovného nebo jeho části pořadateli kurzu.

6) Informace o objednávce budete mít uložené pod vaším účtem. Budete tak mít na jednom místě přehled o absolvovaných kurzech.

Pro jakékoli dotazy mě prosím kontaktujte na info@superstudent.cz

 

Angličtina

V dnešním světě se člověk bez angličtiny neobejde, a proto nabízíme jazykové kurzy angličtiny pro všechny úrovně. Jazykové kurzy angličtiny pro úplné začátečníky, přez pokročilé až vysoce pokročilé. Spolupracujeme s mnoha jazykovými školami po celé České Republice, a proto Vám můžeme nabídnout nejširší nabídku jazykových kurzů angličtiny jakou lze sehnat. Kurzy angličtiny můžete na našem webu vyhledávat podle měst kde se konají, ceny nebo délky kurzu. Pro zvýšení Vašeho pohodlí jsme zavedli objednávky i platby za jazykové kurzy angličtiny online z tepla domova. Každý si u nás vybere kurz angličtiny, který mu vyhovuje.

Jazykové kurzy angličtiny přidaly školy z těchto měst:

Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Zlín

Znáte školu pořádající jazykové kurzy angličtiny ve vašem městě, které tady není uvedeno? Dejte o Superstudentovi vědět vaší škole. Získáte tak více známých na kurzech.

Mohlo by se hodit:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Angli%C4%8Dtina

 

Filtr kurzů

  • Oblast vzdělávání

  • Město
  • Den výuky
  • Cena
  • Úroveň jazykových kurzů
  • Délka kurzu
  • Čas začátku kurzu

Jste tu poprvé?

Objednávka kurzů - více
1) Superstudent nabízí kurzy všech škol v ČR
2) do 24 hodin vám zaregistrujeme místo v kurzu
3) cena kurzu je stejná jako ve škole
4) platbu za kurz posíláte škole
5) objednávka je nezávazná do momentu platby

Prodej kurzů - více
1) Založte si osobní účet
2) Přidejte školu na Superstudenta
3) v editaci školy přidávejte kurzy
4) kurzy se zobrazují zdarma
5) platí se provize z realizované objednávky

Pro školy - reklama

Registrace zdarma

Kontakty

Superstudent, s.r.o.


info@superstudent.cz
 

U Půjčovny 2
110 00 Praha 1

Superstudent, s.r.o

 

Přihlášení

Sponzorované linky