Pomaturitní studium angličtiny

 

Přidej kurzPřidej školu

Řadit podle:
Položek na stránku:

Kurzy v této kategorii

V této kategorii nejsou žádné kurzy.


Pomaturitní studium angličtiny Praha / Pomaturitní studium angličtiny Brno / Pomaturitní studium angličtiny Ostrava / Pomaturitní studium angličtiny Plzeň / Pomaturitní studium angličtiny České Budějovice / Pomaturitní studium angličtiny Ústí nad Labem / Pomaturitní studium angličtiny Zlín / Pomaturitní studium angličtiny Hradec Králové / Pomaturitní studium angličtiny Kroměříž / Pomaturitní studium angličtiny Karlovy Vary / Pomaturitní studium angličtiny Jindřichův Hradec / Pomaturitní studium angličtiny Olomouc

Pro školy

Pokud chcete aby se vámi pořádané kurzy zobrazovaly v kategorii Pomaturitní studium angličtiny stačí se zaregistrovat, přidat školu a pak přidávat kurzy na web. Toto vše zdarma - vaše kurzy uvidí tisíce návštěvníků. Superstudent je Prodejce kurzů a proto od Vás bude chtít peníze až po zaplacení kurzu studentem. Víte tedy naprosto přesně kolik vás reklama na Superstudentovi stojí a víte přesně náklady na marketing každého kurzu. Pokud je vaše škola již v katalogu škol a nemáte přístup k její editaci napište prosím na info@superstudent.cz.

Jak funguje objednávka kurzu?

1) Superstudent je veřejnou databází vzdělávacích kurzů škol z ČR. Superstudent tedy pomáhá školám při prodeji kurzů a studentům poskytuje možnost výběru jakéhokoli kurzu na jednom místě.

2) Do 24 hodin po objednání kurzu přes Superstudenta obdržíte email potvrzující registraci od pořadatele kurzu.

3) Cena kurzu na Superstudentovi je stejná jako u pořadatele kurzu. Objednávkou podpoříte rozvoj a vývoj Superstudenta, aby vzdělávání bylo pro každého na dosah.

4) Pokyny k platbě odesílá pořadatel kurzu. Platba je přímo na účet pořadatele kurzu. Superstudentovi žádné peníze neposíláte.

5) Objednávka pro vás není nikterak finančně závazná. Stává se závaznou až po uhrazení kurzovného nebo jeho části pořadateli kurzu.

6) Informace o objednávce budete mít uložené pod vaším účtem. Budete tak mít na jednom místě přehled o absolvovaných kurzech.

Pro jakékoli dotazy mě prosím kontaktujte na info@superstudent.cz

Pomaturitní studium angličtiny

Pomaturitní studium angličtiny je specifický typ studia zanesený do vyhlášky MŠMT č. 322/2005 Sb. To umožňuje studentům dále využívat výhod statusu studenta, na který jsou zvyklí ze střední školy. Podmínkou je, že student musí zahájit pomaturitní studium ve stejném roce, ve kterém získal maturitní vysvědčení. Tato podmínka je pouze ke statusu studenta, ne ke studiu.

Mohlo by se hodit - odkazy pro informace o pomaturitním studiu

Novela vyhlášky č. 322/2005 Sb., o dalším studiu

Vyhláška č. 322/2005 Sb.

Kurzy pomaturitního studia přidaly školy z těchto měst:

Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Zlín

Znáte školu pořádající pomaturitní studium ve vašem městě, které tady není uvedeno? Dejte o Superstudentovi vědět vaší škole. Získáte tak více známých na kurzech.

Odkazy:

angličtina wiki

 

Filtr kurzů

  • Oblast vzdělávání

  • Město
  • Den výuky
  • Cena
  • Úroveň jazykových kurzů
  • Délka kurzu
  • Čas začátku kurzu

Jste tu poprvé?

Objednávka kurzů - více
1) Superstudent nabízí kurzy všech škol v ČR
2) do 24 hodin vám zaregistrujeme místo v kurzu
3) cena kurzu je stejná jako ve škole
4) platbu za kurz posíláte škole
5) objednávka je nezávazná do momentu platby

Prodej kurzů - více
1) Založte si osobní účet
2) Přidejte školu na Superstudenta
3) v editaci školy přidávejte kurzy
4) kurzy se zobrazují zdarma
5) platí se provize z realizované objednávky

Pro školy - reklama

Registrace zdarma

Kontakty

Superstudent, s.r.o.


info@superstudent.cz
 

U Půjčovny 2
110 00 Praha 1

Superstudent, s.r.o

 

Přihlášení

Sponzorované linky