Řadit podle:
Položek na stránku:

Kurzy v této kategorii

V této kategorii nejsou žádné kurzy.


Pomaturitní studium Praha / Pomaturitní studium Brno / Pomaturitní studium Ostrava / Pomaturitní studium Plzeň / Pomaturitní studium České Budějovice / Pomaturitní studium Ústí nad Labem / Pomaturitní studium Zlín / Pomaturitní studium Hradec Králové / Pomaturitní studium Rokycany / Pomaturitní studium Karlovy Vary / Pomaturitní studium Jindřichův Hradec / Pomaturitní studium Kroměříž / Pomaturitní studium Karlovy Vary

Pomaturitní studium

Kurzy pomaturitního studia pro rok 2009/20010 jsou již v plném běhu. Na Superstudentovi se můžete těšit na kompletní nabídku pomaturitních kurzů všech vzdělávacích subjektů v ČR. Kurzy pro studium ve školním roce 20010/2011 školy vypisují přibližně od března 2010. Můžete si také nechat zaslat upozornění na email v momentě, kdy v této kategorii přibude nový kurz. Stačí když na info@superstudent odešlete email, který bude mít pouze předmět ve znění "pomaturitni studium novinky".

Pro školy

Pokud chcete aby se vámi pořádané kurzy zobrazovaly v kategorii pomaturitního studia stačí se zaregistrovat, přidat školu a pak přidávat kurzy na web. Toto vše zdarma - vaše kurzy uvidí tisíce návštěvníků. Superstudent je Prodejce kurzů a proto od Vás bude chtít peníze až po zaplacení kurzu studentem. Víte tedy naprosto přesně kolik vás reklama na Superstudentovi stojí a víte přesně náklady na marketing každého kurzu. Pokud je vaše skola již v katalogu škol a nemáte přístup k její editaci napište prosím na info@superstudent.cz.

Kurzy pomaturitního studia

Nejznámější formou pomaturitního studia je Pomaturitní studium angličtiny, němčiny a francouzštiny, které smějí pořádat pouze školy zapsané ve vyhlášce MŠMT č. 322/2005 Sb. V tomto studiu získáváte status studenta v případě, že ve stejném roce získáte maturitní vysvědčení. Tento daňový a slevový komfort už v jiných pomaturitních kurzech nezískáte. Pomaturitní kurzy práva, psychologie nebo třeba přípravy na lékařské fakulty a studium ekonomie a managementu jsou stavěny jako celoroční kurzy s hodinovou dotací cca 400 výukových hodin (3x45 minut 3x týdně). Z pravidla pomůžou s přípravou na přijímací zkoušky, hodí se i certifikát o absolvování, který pomůže u pohovoru do zaměstnání v oboru.

Mohlo by se hodit - odkazy pro informace o pomaturitním studiu

Novela vyhlášky č. 322/2005 Sb., o dalším studiu

Vyhláška č. 322/2005 Sb

Kurzy pomaturitního studia přidaly školy z těchto měst:

Praha, Brno, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Zlín

Znáte školu pořádající pomaturitní studium ve vašem městě, které tady není uvedeno? Dejte o Superstudentovi vědět vaší škole. Získáte tak více známých na kurzech.

 

Filtr kurzů

  • Oblast vzdělávání

  • Město
  • Den výuky
  • Cena
  • Úroveň jazykových kurzů
  • Délka kurzu
  • Čas začátku kurzu

Jste tu poprvé?

Objednávka kurzů - více
1) Superstudent nabízí kurzy všech škol v ČR
2) do 24 hodin vám zaregistrujeme místo v kurzu
3) cena kurzu je stejná jako ve škole
4) platbu za kurz posíláte škole
5) objednávka je nezávazná do momentu platby

Prodej kurzů - více
1) Založte si osobní účet
2) Přidejte školu na Superstudenta
3) v editaci školy přidávejte kurzy
4) kurzy se zobrazují zdarma
5) platí se provize z realizované objednávky

Pro školy - reklama

Registrace zdarma

Kontakty

Superstudent, s.r.o.


info@superstudent.cz
 

U Půjčovny 2
110 00 Praha 1

Superstudent, s.r.o

 

Přihlášení

Sponzorované linky